مقالات اموزشی کدپز

باسلام

اصلی ترین دلیلم برای شروع اموزش ها از صفر یعنی مقدماتی تا سطح پیشرفته ، افراد اطرافم بود ، همان‌طور که اشاره داشتم رشته ی تحصیلیم کامپیوتر بوده و اکثر افرادی که در این رشته تحصیل کرده باشند میدانند که تنها دو ترم برنامه نویسی با عناوین برنامه نویسی مقدماتی و پیشرفته بر گزار میشود و باقی راه با خود فرد است !!

اکثر افرادی که در اطرافم بودند سابقه ی کاری نداشتند و علاقه ی زیادی به یاد گیری خارج از دروس دانشگاهی داشتند به همین دلیل تصمیم به جذب آنها گرفتم.

لیست اموزش های موجود در سایت کدپز

مادر کدپز قصد داریم بهترین نوع اموزش‌ها را ارائه دهیم ، در حال حاضر سایت های بسیار زیادی وجود دارند که اموزش هایی ارائه میدهند ، اما کدام یک از انها اولیویت دارد ؟ کدام بهتر کار میکنند و کدام جامع ترند ؟

ما در کدپز در ابتدا اموزش های متنی و در قدم بعد اموزش های ویدیویی را قرار میدهیم. این کار ما به این دلیل است که در قدم اول تسلط کامل تری بر روی مطلب پیدا کنیم و در قدم بعد کاربران نظرات خود و خواسته های خود از اموزش را با ما در میان بگذارند و قدم اخر به بهترین شکل اموزش های ویدیویی را تهیه کنیم.

قصد ما از تولید اموزش های کدنویسی یعنی زبان های برنامه نویسی تحت وب این بود که افراد توانایی توسعه دادن داشته باشند ، افرادی که مشتاق هستند تیم کدپز را دنبال کنند اکثرا افرادی هستند که دلشان میخواهد برنامه نویس و یا طراح سایت حرفه ای شوند ، کسب و کار خاص برای رونق دادن ندارند و اینده ی کسب و کار خود را در همکاری با تیم های برنامه نویسی و یا ایجاد تیم های برنامه نویسی قوی میدانند ، به همین دلیل سعی داشتیم تا در قدم اول اموزش های کامل در زبان های برنامه نویسی را قرار دهیم و بعد به سمت اموزش های جامع کسب و کار اینترنتی و طراحی سایت بدون کدنویسی برای افرادی که قصد داشتن یک کسب و کار دارند برویم.