چرا با وجود این همه شبکه های اجتماعی سایت داشته باشیم؟

با سلام قصد دارم توضیحات کاملی درباره ی داشتن یک سایت به شما بدهم ، با وجود شبکه های اجتماعی داشتن وب‌سایت یک امتیاز فوق العاده است .

دسترسی سریع به نوشته ها :

بهترین مزیت داشتن سایت

شما اگر سایت داشته باشید ، نیازی به فعالیت های دستی ندارید ، پاسخگویی خودکار ، دسترسی و اطلاعات سریع و کامل برای کاربرانتان وجود دارد ، از شبکه های اجتماعی نیز برای فروش بیشتر و جذب مشتری بیشتر میتوانید استفاده کنید و کسب و کار خود را رونق دهید.

اتوماتیک سازی کارها

شما اگر سایت داشته باشید تمام کار هایتان اتوماتیک انجام خواهند شد و اگر محصولات مجازی و دانلودی ارائه دهید بهترین گزینه سایت خواهد بود ، شما بدون دردسر شروع به تولید کردن محتوای اموزشی و یا فیلم های خود میکنید و بعد از قرار دادن در سایت ، کاربران مراجعه میکنند ، خرید انجام میدهند ، به فایل ها دسترسی پیدا میکنند و … و شما هیچ دخالتی در این فرایند ندارید ، شاید برای شما هم شیرین باشد که در یک استخر حضور داشته باشید و بعد از خروج از اب با دیدن گوشی خود و پیامک های بانکی و واریز خوشحال شوید و حس عالی داشته باشید ، با وجود سایت قطعا این قابلیت را خواهید داشت.

نابود نشدنی باشید!

قطعا اگر شما سایت داشته باشید ، تمام اطلاعات و امکانات سایت را با چند کلیک ساده میتوانید نگه داری کنید و اگر سایتتان از دست رفت و یا هک شد تمام اطلاعات را دارید تا دوباره به وضعیت سابق برگردانید! اما در شبکه های اجتماعی شما هیچ کنترلی بر روی محتوا ، اتوماتیک سازی کار ها و همچنین از دست رفتن فایل ها نخواهید داشت.

نکته ی دیگر داشتن سایت این است که اگر سایت داشته باشید از شبکه ها مجازی کاربران را جذب میکنید و بعد از از بین رفتن ان شبکه دوباره کاربران به سایت شما مراجعه خواهند کرد ، چون یک ادرس واحد برای خود در نظر گرفته اید که شما را میشناسند!

بدون محدودیت محتوا تولید کنید!

شما در شبکه های مجازی محدودیت هایی دارید، مثلا در اینستاگرام قابلیت قرار دادن ویدیو بیش از 1 دقیقه را در پست ندارید ، در igtv این امکان وجود دارد اما کاربران زیادی از این قابلیت استفاده نمیکنند و در اکسپلور اینستاگرام جایگاه ویژه ای ندارد!! اما شما در سایتتان توانایی قرار دادن انواع ویدیو با هر تایم ، با انواع کیفیت ، انواع صداها ، انواع عکس ها و هر انچه مربوط به شما میشود را دارید! محدود بودن در سایت ها نیز وجود دارد و آن تنها در شرایطی است که خدمات و قوانین آن کشور رعایت نشود!

همیشه در دسترس باشید!

شما اگر سایت داشته باشید همیشه در دسترس کاربرانتان خواهید بود و هیچ محدودیت زمانی برای پاسخگویی وجود ندارد ، در انواع ساعات شبانه روز به سایت شما مراجعه میشود و بعد از مراجعه شدن ، خرید انجام میشود و پول به حساب شما واریز خواهد شد، اما در شبکه های اجتماعی شما موظفید تا پاسخ دهید به کاربرانتان و همچنین اعتماد نداشتن کاربران در شبکه های اجتماعی بیشتر است.

قابل اعتماد باشید!

شما اگر در سایت خود نمادهای اعتماد را برای کاربرانتان قرار دهید و یا خدمات را به موقع و با کیفیت ارائه دهید قطعا کاربران به شما اعتماد خواهند کرد ، سایت های بسیاری هستند که با داشتن نماد اعتماد هنوز کارهای غیراخلاقی انجام میدهند ، موضوع صحبت ما با ان دسته از سایت ها نیست و نشان اعتماد برای اعتماد سازی است.

سخن پایانی

بدون هیچ ترسی از همین حالا کسب و کار خود را گسترش دهید ، از شبکه های اجتماعی کمک بگیرید ، از خبر رسان ها ، از هرجایی که توانایی حضور داشتن و معرفی کردن دارید شروع کنید و استفاده کنید ، قطعا شما خواهید درخشید و موفق خواهید شد. برای فهمیدن بهترین زمان برای شروع میتوانید روی نوشته آن کلیک کنید. همچنین تیم کدپز و یا خواندن مقاله ی کامل مزیت داشتن وب‌سایت برای کسب و کار آنلاین میتواند به شما در این زمینه مشاوره دهد.

پایدار باشید!