قسمت سوم آموزش رایگان سئو + ویدیو

هر جلسه از آموزش‌های رایگان دوره‌ی سئو با آموزش کوتاه در خدمت شما عزیزان هستیم. در جلسه‌ی اول هدف از کارکرد سئو و معیار خود برای سئو سایت که گوگل بود را تعیین کردیم.

برای دیدن جلسه‌ی اول می‌توانید از صفحه‌ی آموزش رایگان سئو اقدام نمایید.

در جلسه‌ی دوم از آموزش‌های رایگان سئو علاوه بر هدف قبلی، معیار دیگری برای رشد سایت‌های خود در نظر می‌گیریم، این معیار صفحه‌ی اول گوگل و سه لینک اول این صفحه است.

همچنین برای دیدن جلسه دوم می‌توانید از صفحه‌ی آموزش رایگان سئو اقدام نمایید.

اما در جلسه سوم به این خواهیم پرداخت که یکی از بزرگترین اشتباهاتی که از سمت اکثر افراد رخ می‌دهد این است که تلاش دارند تا با راهکارهای مختلف گوگل را فریب بدهند.

چرا به فکر فریب دادن گوگل نباشیم ؟

هدف گوگل بهینه شدن تمام نتایج و ساده سازی نتایج برای کاربرانی است . اگر شما به صورت کاملا اصولی و کاملا هدفمند ، تمام سایت ، محتوا و هرفعالیتی که قرار است انجام دهید را به صورت کاملا واقعی برای کاربران انجام دهید به صورت خودکار و بدون فریب دادن گوگل سئو خواهید شد!

یکی دیگر از مواردی که در هنگام فریب دادن گوگل با آن مواجه خواهید شد ، آپدیت‌های گوگل است . در طی آپدیت‌های گوگل الگوریتم‌های جدیدی برای شناسایی سایت‌هایی که به فکر فریب گوگل هستند معرفی خواهد شد.

پس هرگز به فکر فریب دادن گوگل نباشید و تمام تلاش خود را برای فعالیت واقعی انجام دادن برای کاربر انجام دهید.

پیشنهاد می‌کنم برای دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین دنبال کردن به موقع آموزش‌ها پیج اینستاگرامی کدپز را دنبال کنید و اگر تمایل به دیدن سایر قسمت‌های دوره رایگان سئو دارید به صفحه‌ی آموزش سئو بروید.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *