جلسه دوم آموزش رایگان سئو

هر جلسه از آموزش‌های رایگان دوره‌ی سئو با آموزش کوتاه در خدمت شما عزیزان هستیم. در جلسه‌ی اول هدف از کارکرد سئو و معیار خود برای سئو سایت که گوگل بود را تعیین کردیم.

برای دیدن جلسه‌ی اول می‌توانید از صفحه‌ی آموزش رایگان سئو اقدام نمایید.

در جلسه‌ی دوم از آموزش‌های رایگان سئو علاوه بر هدف قبلی، معیار دیگری برای رشد سایت‌های خود در نظر می‌گیریم، این معیار صفحه‌ی اول گوگل و سه لینک اول این صفحه است.

چرا صفحه‌ی اول گوگل را هدف بگذاریم ؟

دلیل انتخاب صفحه‌ی اول گوگل این است که کاربران وقتی با کلمه‌ای که جستجو کرده‌اند به نتیجه‌ی موردنظر نرسند، وارد صفحه‌ی دوم گوگل نمی‌شوند، بلکه آنها کلمه‌ی کلیدی که سرچ کرده‌اند را تغییر می‌دهند پس الزامی است که صفحه‌ی اول گوگل را معیار سئو خود قرار دهیم.

چرا سه لینک اول صفحه‌ی اول گوگل را هدف بگذاریم؟

در رابطه بااینکه چرا صفحه‌ی اول را هدف خود قراردادیم صحبت شد حال نوبت به این می‌رسد که چرا سه لینک اول را باید هدف خود قرار دهیم. کاربران با جستجو کردن در گوگل در بالای 90 درصد مواقع در سه لینک اول به جواب خود می‌رسند. پس یکی از اقداماتی که لازم است برای سئو انجام دهیم رسیدن به صفحه‌ی اول گوگل و سه لینک اول است.

برای دیدن سایر قسمت‌های آموزش‌های رایگان دوره سئو می‌توانید به صفحه‌ی اختصاصی این آموزش‌ها مراجعه فرمایید.

آپدیت‌های این دوره در روزهای دوشنبه در پیج اینستاگرامی کدپز و بعدازآن در سایت در قسمت آموزش‌های رایگان دوره سئو قرار می‌گیرد.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *