برای درک این موضوع باید به روند کارکرد موتورهای جستجوگر نگاهی بیاندازیم ، موتورهای جستجوگر مانند گوگل سایت ما را تحت عنوان صفحات HTML ، CSS به همراه متن شناسایی می کنند.

جمع آوری اطلاعات اصلی براساس تفکیک کدهای ذکر شده از متن ها هست. یعنی در هرجای سایت هر لینک ، هر نوع نوشتای می تواند بر سئو تاثیر مثبت یا منفی داشته باشد.

محتوای سئو شده چه محتوایی است ؟

محتوای سئو شده محتوایی است که محوریت اصلی آن کاربر باشد . یک نیاز از کابر رفع کند و جزئیات مربوط به همان حوزه را در اختیار مخاطب قرار دهد.

مثلا شما قصد فروش LCD دارید ، استفاده کردن از کلمات تخصصی LCD اشاره به متعلقات آن مانند میز LCD و … در محتوای متنی می تواند مفید باشد اما استفاده کردن از جملاتی مانند بازاریابی اینترنتی ، دیجیتال مارکتینگ نوشتن پاراگراف های تخصصی راجع به اینستاگرام و …. هیچ ربطی به محتوای شما ندارد !

پس هرچه موارد مرتبط تر باشد می تواند بازخورد شما را بهتر کند . علاوه بر این جزئیات را باید به اندازه ی کافی در اختیار مخاطب قرار دهید ، از قراردادن جزئیات بیهوده مانند میزان گرمایی که LCD براثر مصرف برق به حد طبیعی تولید میکند در صفحه ی محصول الزامی ندارد. همچنین بعضی از موضوعات مانند افزایش طول عمر تلویزیون و …. را می توانید به عنوان مقالات جامع و جداگانه در نظر بگیرید و برای اگاه سازی بیشتر افراد را به سمت آن صفحات هدایت کنید.

به کار گیری کلمات اصلی مقاله در متاها فراموش نشود.

در جلسات هشتم و نهم راجع به متا دسکریپشن و متا تایتل ها توضیحات کاملی داده ایم می توانید به جلسات مربوطه مراجعه فرمایید.

صادقانه رفتار کنید

اگر کالایی درحالت عادی عیب دارد از بیان کردن نقاط ضعف آن نترسید . همچنین قبل از نوشتن یک مقاله در گوگل کلمه ی کلیدی مرتبط را جستجو کنید و از قسمت Related searches جستجوهای مرتبط با مقاله را پیدا کنید و در رابطه با هرکدام یک بند بنویسید.

معجزه ی ویدئو

در محتواهای خود اگر می توانید از انواع فایل مدیا ها استفاده کنید ، فایل های PDF ، فایل های تصویری ، فایل های ویدئو ، فایل های صوتی و ….. می توانند به رشد سئو شما کمک کنند . الزاما این موارد باید مرتبط با موضوع محتوای شما باشند.

در رابطه با تولید محتوای سئو شده نکات زیادی وجود دارد که برای هربخش جزئیات بیشتر در جلسات مختلف دوره آموزش رایگان سئو گفته شده است.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *