متاها خیلی می توانند برای ما مفید باشند ، برای استفاده کردن از متاها کافی است کلمات کلیدی خود را به همراه کلمات مرتبط در یکی دو جمله به اختصار در متا تایتل و متا دسکریپشن قرار دهیم.

نیازی نیست دسکریپشن ( توضیخات ) خود را صرفا با کلمات کلیدی پر کنیم و هیچ جمله ای قرار ندهیم ، بهترین گزینه استفاده از جملاتی است که در آن کلمات کلیدی و کلمات مرتبط وجود داشته باشد.

برای مثال ما قصد داریم برای کلمه طراحی سایت مقاله ای بنویسیم ، بعد از مشخص شدن هدف مقاله ، تیتر جذاب نوشتن یکی از نکات حائز اهمیت است . برای مثال ما هدف آموزش داریم ، عنوانی که می تواند جذاب باشد به شرح زیر است:

10 نکته طلایی طراحی سایت در سال 2021 که طراحان وب نمی دانند.

تیتر

اگر دقت کرده باشید ، کلمه کلیدی طراحی سایت و کلمه ی کلیدی طراحان وب در عنوان ما استفاده شد ، برای بخش توضیحات هم می توانید به شرح زیر بنویسید :

متدهای روز برای طراحی سایت از جمله نکات کلیدی در راه اندازی کسب و کار اینترنتی است ، در این مقاله قرار است 10 نکته در رابطه با ساخت ظاهر زیبای سایت همراه شما عزیزان باشیم.

دسکریپشن

اگر دقت کرده باشید در تیتر کلمات طراحی سایت ، طراحان وب استفاده شد ، در بخش توضیحات نیز کلمات راه اندازی کسب و کار اینترنتی ، ساخت سایت که کلماتی تقریبا مرتبط با کلمه کلیدی اصلی است استفاده شده است.

در صورتی که تمایل به اطلاعات بیشتر در رابطه با متا تایتل و متا دسکریپشن دارید روی عنوان ها کلیک کنید .

پیشنهاد میکنم ویدیوی زیر را از دست ندهید.

در صورت تمایل به اطلاعات بیشتر می توانید به صورت کاملا رایگان از دوره رایگان سئو استفاده کنید.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *