معرفی دوره سئو

ما در مجموعه‌ی کدپز بنا به درخواست‌های مکرر شما عزیزان دوره‌ی سئو تحت عنوان 100+1 نکته را طراحی کرده‌ایم، این دوره به‌صورت ویدیو، متن و صوت در اختیار شما عزیزان قرار داده می‌شود که بنا به انتخاب خود می‌توانید از هرکدام از این موارد که راحت‌تر هستید استفاده کنید.

چرا 100+1 نکته؟

ما طبق تجربه‌ای که داشته‌ایم تقریباً 100 فاکتور مهم ازنظر گوگل که باعث بهبود رتبه‌ی سئو شما می‌شود را به‌صورت رایگان در این دوره در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد.

چگونه دوره‌ی 100+1 نکته را می‌توانید دنبال کنید؟

ما در روزهای دوشنبه در پیج اینستاگرامی کدپز، ویدیوی آموزش را به‌صورت رایگان قرار می‌دهیم و سعی بر این داریم که در روزهای دوشنبه علاوه بر پیج اینستاگرامی کدپز در سایت شخصی مرتضی افضلی نیز تمام آموزش‌ها را به سه صورت (متن، ویدیو و صوت) در اختیار شما بزرگواران قرار دهیم.

صفحه‌ی اصلی که مخصوص دسترسی ساده شما به تمام قسمت‌های دوره‌ی سئو طراحی‌شده است، دوره جامع سئو است.

من نیازمند تمام آموزش‌ها به‌صورت یکجا هستم، چه کنم؟

دلیل اینکه ما این دوره رایگان را در 100+1 هفته ارائه می‌دهیم این است که این دوره بسیار کاربردی و مفید است و شما زمانی نتیجه خواهید گرفت که تک‌به‌تک فاکتورهای گفته‌شده را به بهترین نحو اجرایی کنید، پس هر هفته یک نکته بیان می‌شود که شما توانایی اجرا کردن این مطالب را داشته باشید.

اما برای برخی از دوستان که هنوز سایتی برای سئو کردن ندارند و یا سایت‌های قدیمی دارند و در حال فعالیت هستند هم مباحثی مطرح‌شده است.

من سایتی برای سئو کردن ندارم چه کنم؟

برای عزیزانی که علاقه‌مند به سئو هستند و هنوز سایتی برای سئو کردن ندارند پیشنهاد می‌کنم از سایت‌های وب 2 مانند ویرگول استفاده کنند.

با ثبت‌نام در این مدل سایت‌ها شما یک صفحه کاملاً اختصاصی دارید و تمام نکات سئو را به بهترین نحو می‌توانید پیاده‌سازی کنید.

بخش‌های مختلف سئو

همان‌طور که قبلاً اشاره داشتیم سئو به سه بخش سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی تقسیم‌بندی می‌شود.

اگر شما از سایت‌های وب 2 مانند ویرگول استفاده می‌کنید قطعاً سئو تکنیکال رعایت شده است و موارد دیگر مانند سئو داخلی و سئو خارجی بر عهده‌ی شما خواهد بود.

اگر در رابطه با تقسیم‌بندی‌های سئو توضیحات بیشتری نیاز دارید می‌توانید از صفحه دوره جامع سئو اطلاعات بیشتر در این رابطه را مطالعه فرمایید.

دلیل طراحی دوره چیست؟

ما پس از انتشار ویدیوی جامع آموزش سئو و انتشار یک پست در پیج اینستاگرامی کدپز با درخواست‌های مکرر شما مواجه شدیم که تقاضا برای برگزاری یک دوره آموزشی در راستای سئو را داشتید و تصمیم‌های نهایی به این صورت شد که دوره‌ی سئو را به‌صورت رایگان در اختیار شما عزیزان در روزهای دوشنبه قرار دهیم.

چرا سئو؟

دلیل استفاده از سئو این است که شما با سئو کردن در گوگل دیده می‌شود و با سئو کردن کسب‌وکاری پویا خواهید داشت. پس اولیت سئو را نمی‌توان نادیده گرفت.

اگر تمایل به دریافت آموزش‌ها دارید در روزهای دوشنبه پیج اینستاگرامی کدپز را به آدرس زیر فراموش نکنید.

https://www.instagram.com/codepaz/

صوت معارفه‌ی دوره‌ی 100+1 نکته‌ی آموزشی سئو

ویدئو معارفه‌ی دوره‌ی 100+1 نکته‌ی آموزشی سئو

اگر در رابطه با دوره آموزشی هر سؤالی دارید از طریق کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.

پایدار باشید.

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!