اموزش تصویری و ویدیویی پست گذاشتن در اینستاگرام با کامپیوتر

انتشار دادن پست در اینستاگرام به وسیله ی کامپیوتر دردسر بزرگی است و به دلیل محدود بودن سایت اینستاگرام و نرم افزار های مختلفی که برای انتشار پست های اینستاگرامی هستند به درستی کار نمیکنند.

اما امروز با یک روش یک دقیقه ای کامل به شما اموزش میدهم که چگونه بدونه استفاده از نرم افزار پست های اینستاگرامی خود را به وسیله ی سایت اینستاگرام در کامپیوتر منتشر کنید.

چرا استفاده از نرم افزار را توصیه نمیکنم ؟

قبلا از نرم افزار bluestacks که یک شبیه ساز نرم افزار اندروید است استفاده میکردم و به وسیله ی این نرم افزار یک سیستم اندرویدی در کامپیوتر شخصی خودم داشتم ، اما این نرم افزار بسیار نرم افزار سنگینی است که باعث کندی روند سیستم شما میشود و دردسرهای انتقال فایل به پوشه این اپلیکیشن و از کار افرادن و …. را دارد.

نرم افزار های مختلف دیگری نیز بود که تست کردم و به دلیل نیاز به کرک شدن و …. مسائل زیادی را برایم به وجود اورد تا اینکه از طریق سایت اینستاگرام به سادگی اب خوردن یاد گرفتم پست های اینستاگرامی را منتشر کنم.

انتشار پست از طریق سایت اینستاگرام

این کار به سادگی انجام میشود ، کافی است ابتدا وارد سایت اینستاگرام شوید و بعد از ورود به سایت و صفحه ی شخصی کلید f12 را بفشارید یا اینکه با کلیک راست کردن گزینه ی inspect element را انتخاب کنید . صفحه ای مانند عکس زیر برای شما نمایان میشود.

اگر به صفحه ی باز شده دقت کنید گزینه ای سوم از سمت راست حالت موبایل و گوشی هوشمند را نمایش میدهد با برگزیدن این حالت و لود کردن دوباره ی صفحه شما این امکان را دارید تا اینستاگرام خود را به سادگی اب خوردن از طریق سایت اینستاگرام مدیریت کنید.

آموزش ویدیوی مدیریت سایت از طریق اینستاگرام

به منظور سهولت شما بزرگواران ویدیوی زیر را قراردادم تا بدون دردسر اموزش کامل را به صورت ویدیویی داشته باشید.

پایدار باشید.