فرمول طلایی افزایش فالوور اینستاگرامی

افزایش فالوور رایگان و واقعی در اینستاگرام یکی از دغدغه های افراد است،من در این مقاله به شما می‌آموزم در کمترین مدت بدون هزینه اولیه افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید، پس تا انتهای مقاله با من همراه باشید.

داستان افزایش فالوور اینستاگرام به چه شکل است و چرا بعضی پیج ها مخاطبین زیادی دارند و ما همچنان با تعداد پایین فالوور در حال فعالیت هستیم بااینکه حق ما هم داشتن فالوور زیاد است؟

خب ماجرا از اینجایی شروع شد که من در حال راه‌اندازی یک تیم به نام کدپز بودم، از اونجایی که بسیار آرمانگرایانه اقدام می‌کردم بدون فوت وقت شروع به خریدن فالوور اینستاگرام کردم و یک مدتی با این موضوع شروع به کارکردم و انگیزه‌ی بالایی داشتم و دوست داشتم پست که می‌گذاریم فالوورهای بیشتری جذب کنیم درصورتی‌که دقیقاً معکوس عمل می‌کرد.

خیلی از این ماجرا نامید و دلسرد شدم که چرا باوجوداینکه هزینه هم کرده بودم و فالوور واقعی خریده بودم اما پیج اینستاگرامیم بجای پیشرفت پس رفت داشت. تا متوجه یک اصل مهم شدم .

فالوور هدف چیست؟

افزایش فالوور اینستاگرام با فالوور هدف

اصل اولی که متوجه شدم این بود که هر فالووری که خریده بشود یا اگر تبلیغات بشود و وارد پیج من بشود، صرفاً فالوور هدف من و مخاطب پیج من نیست.
جنس مخاطبینی که من در پیج کدپز در ابتدای راه نیاز داشتم، افرادی با خصوصیات اینکه علاقه‌مند به بروز شدن، علاقه‌مند به کسب‌وکار آنلاین و علاقه‌مند به داشتن سایت و کسب تجربه‌ی درامد از شبکه‌های اجتماعی بود اما فالوور هایی که خریداری‌شده بود این نیاز من را برآورده نمی‌کرد.

من هم دوست داشتم یک پیج اینستاگرامی با چند میلیون فالوور داشته باشم اما یک نکته مهم که فالوور هدف بود را فراموش کرده بودم و سه هزار فالوور خریداری‌شده این تجربه گرانبها را به من و مجموعه‌ی کدپز داد که 10 نفر فالوور هدف ارزشمندتر از چندین هزار فالوور بی‌هدف است. اما خب با 10 نفر شروع شد و به‌جاهای خوب ماجرا رسید، اما چگونه رسید؟

فیلتر فالوور های اینستاگرامی

افزایش فالوور های اینستاگرامی با فیلت کردن کاربران

من برای پیشرفت کار یک تجربه‌ی گران‌بها به‌دست آوردم و آن‌هم کار کردن و فعالیت کردن در یک گوشه‌ی بازار است، همیشه مثالی که برای بهتر جا افتادن در این موضوع به‌کار می‌برم این است که یک فروشگاه اینترنتی که تمامی لوازم را می‌فروشد به نام دیجیکالا وجود دارد، اگر می‌خواهید موفق باشید یک فروشگاه تخصصی در یک حوزه‌ی مشخص کاری راه‌اندازی کنید.

اما چگونه برای یک حوزه‌ی خاص فالوور جذب کردم؟