نکات کلیدی در انتخاب نام کاربری در اینستاگرام

اگر موفق شوید که یک اسم ( نام کاربری یا آیدی ) درست برای پیج اینستاگرامی خود انتخاب کنید ، قطعا فالوور های اینستاگرامی زیادی خواهید داشت و دلیل رشد فالوورهای شما میتواند برند شدن پیج اینستاگرامی و سادگی در امر پیدا کردن نام کاربری باشد.

خب بپردازیم به نکات مهم در رابطه با انتخاب اسم پیج موفق اینستاگرامی.

** نکته : اگر کار کردن با پیج‌های اینستاگرامی بلد نیستید، میتوانید ویدیوهای اموزش کار با اینستاگرام را مشاهده فرامایید. **

1 – هرگز از دوگانگی ایجاد نکنید!

یکی از نکات مهمی که در اینستاگرام بسیار دیده میشود انتخاب اسم هایی برای پیج های بصورت انگلیسی است و موضوع و خاطره سازی بصورت فارسی ، برای درک بهتر این مثال فرض مثال کار شما هوش مالی است و برای پیج خود Financial intelligence را انتخاب کرده اید ، خب این اولین و بزرگترین اشتباه در انتخاب اسم است ، اسم باید به گونه ای انتخاب شود که هم گفتار و هم نوشتار نام کاربری به یک شکل باشد.

به عنوان مثال کدپز نام پیج اینستاگرامی ماست و codepaz نوع نوشتاری پیج اینستاگرامی ماست ، گفتار و نوشتار باید در نام کاربری به یک شکل باشد.

2- هرگز از عدد استفاده نکنید !

بسیاری از پیج ها به دلیل پر بودن فرض مثال ای دی codepaz ، ای دی codepaz99 را انتخاب میکنند . این یک اشتباه بسیار بزرگ در انتخاب نام های کاربری است.

عدد ها نمیتوانند برند سازی شما را استحکام بخشند ، اگر عدد جز اصل برند شماست بهتر است از ان درست استفاده کنید ، در مثال عملی این نکته میتوان به برند تپسی اشاره کرد.

پیج تپسی در ابتدای کار با ای دی tap30 در حال فعالیت بود ، که پس از نوسازی یا ریبرندینگ عدد استفاده شده خود را حذف کرد و پیج خود را با tapsi معرفی کرد.

پس درحد ممکن از اعداد در نام کاربری خود استفاده نکنید.

3 – از علائم استفاده نکنید !

یکی از نکاتی که بسیار مهم است ، سعی کنید از زیر خط ( _ ) یا اندرلاین استفاده نکنید ، برای بسیاری از کاربران تغییر دادن کیبود یک دردسر بزرگ است و این تغییر دادن و بهم پیوسته نبودن نام کاربری شما برای کاربران مسئله ساز خواهد بود.

اما بسیاری از پیج ها از . یا نقطه استفاده میکنند ، این نوع استفاده رایج تر بوده و در ادامه ی مقاله بحث هایی مفید در این رابطه خواهیم داشت.

4 – درصورت اجبار از دامنه استفاده کنید!

بسیاری از پیج ها به دلیل برند سازی یکسان و داشتن سایت های اینترنتی پسوند .ir ، یا سایر پسوندهایی که دارند را در پیج خود به کار میبرند ، اما یکی از پسوندهایی که در انتخاب نام کاربری برای اینستاگرام میتوان استفاده کرد ، پسوند .insta یا خود insta بدون استفاده از علامت . است.

همچنین یک نکته ی جالب اینجاست که میتوانید از حوضه فعالیتی خود به عنوان پسوند استفاده کنید ، فرض مثال شما یک فروشگاه دارید و پیج خود را با shop یا .shop معرفی کنید.

5 – نام کاربری کوتاهی برگزینید !

در انتخاب نام کاربری این نکته را به یاد داشته باشید که هرچه تعداد کاراکترهای استفاده شده کوتاه تر باشد ، بازخورد بهتری خواهید داشت و پیشنهاد میشود یک یا دو کلمه ی کوتاه در انتخاب نام کاربری خود به کار ببرید.

6 – نکته ی شما !

برای ما بسیار اهمیت دارد که نظرات ارزشمند شما را در رابطه با انتخاب پیج مناسب بدانیم ، لطفا نظرات خود را و نکات مفید خود را با ما در کامنتها به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد میشود پس از انتخاب نام کاربری مناسب ، به سراغ فرمول طلایی افزایش فالوور اینستاگرام در کمترین زمان روید.