نکات کلیدی در انتخاب نام کاربری در اینستاگرام

اگر موفق شوید که یک اسم ( نام کاربری یا آیدی ) درست برای پیج اینستاگرامی خود انتخاب کنید ، قطعا فالوور های اینستاگرامی زیادی خواهید داشت و دلیل رشد فالوورهای شما میتواند برند شدن پیج اینستاگرامی و سادگی در امر پیدا کردن نام کاربری باشد.

خب بپردازیم به نکات مهم در رابطه با انتخاب اسم پیج موفق اینستاگرامی.

** نکته : اگر کار کردن با پیج‌های اینستاگرامی بلد نیستید، میتوانید ویدیوهای اموزش کار با اینستاگرام را مشاهده فرامایید. **

1 – هرگز از دوگانگی ایجاد نکنید!

یکی از نکات مهمی که در اینستاگرام بسیار دیده میشود انتخاب اسم هایی برای پیج های بصورت انگلیسی است و موضوع و خاطره سازی بصورت فارسی ، برای درک بهتر این مثال فرض مثال کار شما هوش مالی است و برای پیج خود Financial intelligence را انتخاب کرده اید ، خب این اولین و بزرگترین اشتباه در انتخاب اسم است ، اسم باید به گونه ای انتخاب شود که هم گفتار و هم نوشتار نام کاربری به یک شکل باشد.

به عنوان مثال کدپز نام پیج اینستاگرامی ماست و codepaz نوع نوشتاری پیج اینستاگرامی ماست ، گفتار و نوشتار باید در نام کاربری به یک شکل باشد.

2- هرگز از عدد استفاده نکنید !

بسیاری از پیج ها به دلیل پر بودن فرض مثال ای دی codepaz ، ای دی codepaz99 را انتخاب میکنند . این یک اشتباه بسیار بزرگ در انتخاب نام های کاربری است.

عدد ها نمیتوانند برند سازی شما را استحکام بخشند ، اگر عدد جز اصل برند شماست بهتر است از ان درست استفاده کنید ، در مثال عملی این نکته میتوان به برند تپسی اشاره کرد.

پیج تپسی در ابتدای کار با ای دی tap30 در حال فعالیت بود ، که پس از نوسازی یا ریبرندینگ عدد استفاده شده خود را حذف کرد و پیج خود را با tapsi معرفی کرد.

پس درحد ممکن از اعداد در نام کاربری خود استفاده نکنید.

3 – از علائم استفاده نکنید !

یکی از نکاتی که بسیار مهم است ، سعی کنید از زیر خط ( _ ) یا اندرلاین استفاده نکنید ، برای بسیاری از کاربران تغییر دادن کیبود یک دردسر بزرگ است و این تغییر دادن و بهم پیوسته نبودن نام کاربری شما برای کاربران مسئله ساز خواهد بود.

اما بسیاری از پیج ها از . یا نقطه استفاده میکنند ، این نوع استفاده رایج تر بوده و در ادامه ی مقاله بحث هایی مفید در این رابطه خواهیم داشت.

4 – درصورت اجبار از دامنه استفاده کنید!

بسیاری از پیج ها به دلیل برند سازی یکسان و داشتن سایت های اینترنتی پسوند .ir ، یا سایر پسوندهایی که دارند را در پیج خود به کار میبرند ، اما یکی از پسوندهایی که در انتخاب نام کاربری برای اینستاگرام میتوان استفاده کرد ، پسوند .insta یا خود insta بدون استفاده از علامت . است.

همچنین یک نکته ی جالب اینجاست که میتوانید از حوضه فعالیتی خود به عنوان پسوند استفاده کنید ، فرض مثال شما یک فروشگاه دارید و پیج خود را با shop یا .shop معرفی کنید.

5 – نام کاربری کوتاهی برگزینید !

در انتخاب نام کاربری این نکته را به یاد داشته باشید که هرچه تعداد کاراکترهای استفاده شده کوتاه تر باشد ، بازخورد بهتری خواهید داشت و پیشنهاد میشود یک یا دو کلمه ی کوتاه در انتخاب نام کاربری خود به کار ببرید.

6 – نکته ی شما !

برای ما بسیار اهمیت دارد که نظرات ارزشمند شما را در رابطه با انتخاب پیج مناسب بدانیم ، لطفا نظرات خود را و نکات مفید خود را با ما در کامنتها به اشتراک بگذارید.

پیشنهاد میشود پس از انتخاب نام کاربری مناسب ، به سراغ فرمول طلایی افزایش فالوور اینستاگرام در کمترین زمان روید.

پست های توصیه شده

بدون دیدگاه، دیدگاه خود را در زیر اضافه کنید!


افزودن دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *