ساده ترین راه های کسب درامد انلاین

برای بسیاری از دوستان راه اندازی کسب و کار نو و کارآفرینی از منزل شخصی بدون داشتن سرمایه ی اولیه بسیار مهم است . در این مقاله قصد دارم تا توضیحات کاملی درباره راه های کسب درامد دلاری و همچنین ریالی بدون داشتن سرمایه اولیه را با استفاده از کامپیوتر شخصی از خانه را به شما عزیزان معرفی کنم ، پس تا انتهای این مقاله با من همراه باشید.

برای دسترسی راحت تر شما به قسمت های مختلف مقاله لینک های زیر را قرار دادیم تا با کلیک کردن بر روی هر گزینه به قسمت مربوطه هدایت شوید.

شبکه های اجتماعی

امروزه شبکه های مجازی جایگاه بسیار با ارزشی در میان مردم دارند ، مخاطبان بسیاری را میتوانید در شبکه های اجتماعی پیدا کنید. خب راه پول‌ساز شما از شبکه های اجتماعی چیست ؟

شما میتوانید یک صفحه ی شخصی در شبکه های اجتماعی راه اندازی کنید و با بالا بردن دنبال کننده های صفحه تبلیغات دریافت کنید.

روش دیگر کسب درامد از شبکه های اجتماعی مدیریت کردن پیج های شرکت های بزرگ و دریافت وجه به ازای مدیریت کردن و تولید محتوا برای شرکت ها خواهد بود.

روش ارزشمند دیگر برای کسب درامد از شبکه های اجتماعی فروش محصولات خواهد بود ، شاید شما بگویید که من هیچ محصول و یا هیچ فروشگاهی ندارم ، بدون هزینه ی اولیه چگونه میتوانم فروش ایجاد کنم ؟

صحبت کردن با فروشگاه ها و دریافت کالا و فروش برای فروشگاه ها راهی است که شما بدون داشتن هزینه ی اولیه میتوانید فروش ایجاد کنید، در ابتدا با سود بسیار پایین شروع خواهید کرد و بعد از گسترش کار خود وجه بیشتری دریافت خواهید کرد.

راه اندازی وب سایت

شما اگر شبکه های مجازی را داشته باشید در قدم بعد نیازمند گسترش کار خود خواهید بود ، راه اندازی وب سایت هزینه های بالایی ندارد و اصلا هدر دادن هزینه به حساب نمی اید چون مخاطبانتان را هدفمندتر از شبکه های اجتماعی جذب خواهید کرد.

شما برای کسب درامد از راه اندازی وب سایت راه های مختلفی دارید و انواع مختلفی از سایت ها وجود دارد که میتوانید از انها کسب درامد کنید.

قبل از پرداختن به کسب درامد از طریق راه اندازی وب سایت به کسب درامد از طریق کمک به دارندگان وب سایت خواهم پرداخت.

فرض کنید یک شرکت نیازمند یک وب سایت است و شما توانایی طراحی ان را دارید به سادگی بعد از طراحی ان وب سایت میتوانید با شرکت در تعامل باشید تا تولید محتوا، شبکه ی مجازی ، سئو (بهینه سازی برای موتور های جستجوگر) و بسیاری از کارهای دیگر را برای ان شرکت یا شخص انجام دهید.

اگر شما با زبان های برنامه نویسی یا سیستم مدیریت محتوای وردپرس و یا سئو اشناییت داشته باشید قطعا افراد بسیاری هستند که به شما نیازمندند تا برایشان وب سایت یا اپلیکیشن طراحی کنید و از ان طریق به بالا بردن درامدشان کمک کنید.

قدم بعدی که به ان خواهیم پرداخت وب سایت شخصی خواهد بود ، شما نتوانستید هیچ شرکتی یا شخصی را پیدا کنید و به انها برای فروش بیشتر کمک کنید ، خب جای هیچ نگرانی نیست شما میتوانید وب سایت شخصی خود را طراحی کنید و از ان کسب درامد کنید.

انواع وب سایت ها از نظر کاربرد

انواع وب سایت ها از نظر کاربرد به موارد زیر تقسیم بندی میشوند:

سایت فروشگاهی

قطعا هنگامی که سایت فروشگاهی به گوش شما میخورد ، یاد دیجیکالا خواهید افتاد، کسب درامد از سایت های فروشگاهی درد سر بسیار پایینی دارد ، شما برای داشتن یک وب سایت فروشگاهی میتوانید با مغازه های مختلف اطراف محل زندگی خود صحبت کنید و از انها تقاضا کنید تا کالا در اختیار شما قرار دهند ، شاید در ابتدا ممانعت کنند اما با صحبت کردن منطقی قطعا انها قبول خواهند کرد.

فروش این محصولات ، معرفی کردن و تولید محتوای بسیار قوی نیازمند است و صادقانه ارائه دادن ان کالا به مصرف کننده ، به همین سادگی شما از منزل کسب درامد خواهید داشت.

بهترین ایده برای داشتن یک سایت فروشگاهی ، داشتن سایتی در حوزه ی خاص و گوشه ی بازار است ، برای مثال سایت خونه ابزار ، تنها و تنه