بهترین زمان برای شروع کسب و کار اینترنتی

باسلام تصمیم بر این گرفتم تا بهترین زمان و بهترین ابزار برای شروع یک کسب و کار اینترنتی را مورد بررسی قرار دهم. برای یافتن اینکه در چه زمانی و چگونه کسب و کار اینترنتی خود را شروع کنیم تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

دسترسی سریع به مطالب

بهترین زمان برای شروع اینترنتی

اکثر افراد ترس از شروع کردن کسب و کار انلاین خود دارند ، بدون ترس از همین حالا بی وقفه شروع کنید! بهترین زمان همین حالاست ، چون اکثر کسب و کارهای انلاین خرید انلاین ، خدمات رسانی انلاین اموزش های انلاین و … را به خوبی برای افراد جا انداخته اند ، اما بهترین زمان ورود برای شما با ارائه ی صادقانه ی خدمات و محصولات و همچنین با کیفیتی بیشتر و نو اوری است . اگر قصد دارید یک کسب و کار مثل دیجیکالا راه بیاندازید بهتر است کسب و کاری نداشته باشید ، زیرا یک دیجیکالا با ارئه ی خدمات وجود دارد ، درصورت متمایز بودن ، ارائه یک کالای تخصصی نو اوری در ارائه و ایده ی جدید برای فروش و خاص بودن قطعا جایگزین دیجیکالا خواهید شد.

کسب و کارهای اینترنتی فقط فروش کالاهای فیزیکی و مجازی نیستند! ارائه ی خدمات ، اموزش ها ، توانایی ها و خلاقیت هاست!

ابزارهای مورد نیاز برای شروع کسب و کار اینترنتی

بدون هزینه ی اضافه ، بدون داشتن مهارت برنامه نویسی تنها با یک سایت وردپرسی ساده و ارائه ی محصولات بصورت صادقانه میتوانید شروع کنید! درباره ی محصولات و خدمات خود با صداقت کامل بنویسید ، ویدیو تهیه کنید و انها را مورد بررسی قرار دهید ، از گفتن حقیقت به کاربران نترسید ، از نداشتن امکانات و تجربه ی کافی به هیچ وجه ترس نداشته باشید. در ادامه توضیحات کامل درباره ی ابزارهای مورد نیاز خواهیم داد.

وردپرس چیست ؟

وردپرس یک ابزار بسیار کاربردی و ساده برای راه اندازی انواع سایت هاست شما با داشتن یک سایت وردپرسی این قابلیت را خواهید داشت تا بزرگترین کسب و کار انلاین را بدون هزینه های زیادی و اضافه با تمام خدمات داشته باشید. توضیحات کامل تری در باره ی اینکه وردپرس چیست را میتوانید از سایت کدپز یا کلیک برو روی وردپرس چیست مطالعه فرمایید.

چگونه ویدیوهای با کیفیتی تولید کنیم؟

مهم نیست که حتما ابزار های حرفه ای برای تولید ویدیو داشته باشید ، تنها با داشتن یک گوشی هوشمند و یک میکروفن ساده میتوانید شروع کنید! بدون هیچ ترسی جلوی دوربین حاظر شوید و توضیحات محصولاتتان را ارائه دهید ، بعد از گذشت زمان با ازمون و خطا کردن متوجه اشتباهات رایج ویدیوهای خود خواهید شد و با کسب درامد از اینترنت ابزارهای خود را گسترش خواهید داد ، پرده سبز کروماکی یک ابزار حرفه ای و کاربردی است که با استفاده از ان میتوانید ویدیو ریکورد کنید و در افکت دادن میتوانید پس زمینه را کاملا حذف کنید و پس زمینه ی مورد نظر خود را اضافه کنید .

اما چرا از میکروفن استفاده کنیم ؟ استفاده از میکروفن به شما کمک میکند تا کیفیت صدای بهتری داشته باشید ، برای شروع حتما نیاز نیست که شما میکروفن هم داشته باشید با گوشی های هوشمند خود میتوانید بدون هیچ ترسی شروع کنید!

یک نوع دیگر از ویدیوها ، ریکورد کردن ویدیو از اسکرین یا صفحه ی نمایشگر کامپیوتر یا گوشی هوشمند خواهد بود و با ارائه دادن توضیحات میتوانید علاقمندان و مشتریان خود را پیدا کنید.

چگونه مقالات با کیفیتی بنویسیم ؟

چند راه برای نوشتن مقالات وجود دارد ، ترجمه کردن مقالات صرفا نه با ابزارهایی که گوگل در اختیار شما قرار میدهد، زیرا قابلیت تشخیص کپی بودن متن را دارد و شخصی شده نیست.

نوشتن مقالات با استفاده از تجربیات خود و راه دیگر خواندن مقالات چندین سایت فارسی و نوشتن خلاصه ای از مقالات و چکیده ی انچه را در این سایت ها متوجه شده اید برای کاربرانتان.

سخن پایانی

مشکلات اقتصادی سیاسی ، موقعیت های اب و هوایی و … وجود دارند که مانع شروع شما میشوند اگر بدون ترس از تمام شرایط از همین حالا اقدام کنید قطعا موفق خواهید شد ، شبکه های اجتماعی و ابزارهای ارتباطی به شما کمک خواهند کرد تا کسب و کار اینترنتی خود را بهبود دهید.

پایدار باشید.